Sponsoren

 • Jakom.gif
 • Keurslager_Roland_Centen.jpg
 • Jeu_hubers.jpg
 • hubo-boerenbond-fixet.jpg
 • PLUS_Verbeeten.jpg
 • salontoine.jpg
 • Coppis-en-Cruijsen.jpg
 • fysio-theunissen.jpg
 • van_gemert_installatiegroep.jpg
 • actioverhuur.jpg
 • fervanels.jpg
 • warts.jpg
 • mjansen.jpg
 • mijling.jpg

Snelkoppelingen

Nieuwsbrief

Beste volleybalvrienden,Hemelvaart 2014

Op Hemelvaartsdag, donderdag 14 mei 2015, organiseert Volleybalvereniging Sportivo haar jaarlijkse buitenvolleybal toernooi. Dit toernooi vindt voor de 32e keer plaats.

Het toernooi zal worden gespeeld op het voetbalveld bij sporthal “De Raaijhal” aan de Raaijweg 15 te Overloon. Uitdrukkelijk verzoek van de plaatselijke voetbalclub, om geen tenten te plaatsen op de velden!

U kunt zich inschrijven in twee verschillende klassen: De geoefende klasse en de ongeoefende klasse. Bij beide klasses dienen er altijd minimaal twee dames in het veld te staan. Omdat het een recreatief toernooi is kun je al aan de gezelligheidsklasse voor geoefende spelers meedoen als er maar een paar spelers van je team geoefend zijn. Inschrijven kan tot en met dinsdag 12 mei.

Tijdens en na afloop van de wedstrijden zal er feestelijke muziek uit de boxen over het sportveld en het terras klinken. Uiteraard zijn er ook weer de nodige natte en droge versnaperingen te krijgen.

Het inschrijfgeld voor het toernooi bedraagt 30 Euro per deelnemend team. Dit bedrag mag worden voldaan bij aanmelding op het toernooi op 14 mei.

Wij hopen u op donderdag 14 mei in grote getallen te mogen begroeten en zullen, evenals voorgaande jaren, alles in het werk stellen om u aan een goed en gezellig volleybaltoernooi te kunnen laten deelnemen.

Het toernooi begint om 10.00 uur. U dient zich voor 09.30 aan te melden bij het wedstrijdsecretariaat.

Voor vragen kunt u contact met ons opnemen via mail, Facebook of deze site.

Met vriendelijke groeten,
De toernooicommissie.