Sponsoren

 • fysio-theunissen.jpg
 • warts.jpg
 • actioverhuur.jpg
 • hubo-boerenbond-fixet.jpg
 • mijling.jpg
 • mjansen.jpg
 • salontoine.jpg
 • Jakom.gif
 • Coppis-en-Cruijsen.jpg
 • van_gemert_installatiegroep.jpg
 • PLUS_Verbeeten.jpg
 • Jeu_hubers.jpg
 • fervanels.jpg
 • Keurslager_Roland_Centen.jpg

Snelkoppelingen

standTraditiegetrouw komen we ieder jaar daags voor moederdag langs de deuren in Overloon om de mooiste planten aan te bieden. Helaas kunnen we dit jaar door de coronamaatregelen niet op de gebruikelijke manier langs de deuren komen. Wel kunt u via deze link bloemen bestellen en betalen die we dan op de dag voor moederdag (8 mei) bij u langs komen brengen. Komt u niet uit Overloon of wilt u sowieso liever afhalen en ter plaatse betalen? Dan kunt u in de shop kiezen voor afhalen en deze dag tussen 10:00 en 15:00 langskomen op Kuluutsheuvel 23.

Let op! Door een fout is er in "Ons eigen erf" het verkeerde Email adres vermeld. Wil je ons mailen stuur je bericht dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Je kunt ons ook contacten via het contact formulier op deze site.