Sponsoren

 • warts.jpg
 • Keurslager_Roland_Centen.jpg
 • Coppis-en-Cruijsen.jpg
 • fysio-theunissen.jpg
 • hubo-boerenbond-fixet.jpg
 • fervanels.jpg
 • mijling.jpg
 • PLUS_Verbeeten.jpg
 • actioverhuur.jpg
 • Jakom.gif
 • Jeu_hubers.jpg
 • salontoine.jpg
 • van_gemert_installatiegroep.jpg
 • mjansen.jpg

Snelkoppelingen

Nieuwsbrief

Hemelvaart 2023Dit jaar organiseert Volleybalvereniging Sportivo weer haar jaarlijkse Hemelvaarttoernooi. Op donderdag 18 mei gaan we er weer een gezellig toernooi van maken.

We hopen wederom op veel enthousiaste, sportieve teams die zin hebben in een gezellig en sportief dagje!

Het 38e Hemelvaarttoernooi zal plaatsvinden op donderdag 18 mei 2023 op het voetbalveld bij sporthal “De Raaijhal” aan de Raaijweg 15 te Overloon. Het toernooi begint om 10:00 uur. De deelnemende teams moeten zich voor 9:30 uur aanmelden bij het wedstrijdsecretariaat. De prijsuitreiking zal rond 17:00 uur plaatsvinden.

We kiezen dit jaar voor een iets andere opzet. Je kunt je als team inschrijven voor twee verschillende categorieën, namelijk 4 tegen 4 (waarbij één dame in het veld verplicht is) en 6 tegen 6 (waarbij twee dames in het veld verplicht zijn).

Het inschrijfgeld bedraagt dit jaar €30,- per deelnemend 4 tegen 4 team en €40,- per deelnemend 6 tegen 6 team. Na inschrijving via de website ontvang je een link om dit bedrag per Ideal te betalen.

Naast het sportieve gedeelte is er ook alle gelegenheid om in de rustmomenten tijd te nemen voor een lekker hapje en drankje. Er is wederom een terras aanwezig waar je gezellig met je team je winst kan gaan vieren! Ook is er tijdens en na afloop van de wedstrijden feestelijke muziek te horen over het sportveld en het terras.

Inschrijven kan via het inschrijfformulier links op deze pagina. Dit kan uiterlijk t/m dinsdag 16 mei. Mocht je nog vragen hebben dan kun je deze stellen via Facebook of deze website.

Wil je op de hoogte blijven over het toernooi dan kun je je abonneren op onze nieuwsbrief, ook dit kan via de website. We hopen jullie allemaal te mogen verwelkomen op ons 38ste Hemelvaarttoernooi op 18 mei aanstaande! Wij zorgen voor de velden, muziek, een hapje en een drankje. Zorgen jullie dan weer voor een gezellige sfeer? Dan maken we er met zijn allen weer een ouderwets gezellig toernooi van.