Sponsoren

 • fervanels.jpg
 • logorabobank.gif
 • actioverhuur.jpg
 • PLUS_Verbeeten.jpg
 • vantits.jpg
 • hubo-boerenbond-fixet.jpg
 • warts.jpg
 • mjansen.jpg
 • Jakom.gif
 • Coppis-en-Cruijsen.jpg
 • mijling.jpg
 • van_gemert_installatiegroep.jpg
 • salontoine.jpg
 • fysio-theunissen.jpg
 • Jeu_hubers.jpg
 • Weijmans.gif
 • Keurslager_Roland_Centen.jpg

Snelkoppelingen

logo rcc vierkantDit jaar doet Sportivo mee met de Rabobank Clubkas Campagne. Hiermee proberen we geld op te halen voor nieuwe netten voor ons jaarlijkse hemelvaartvolleybaltoernooi. Deze netten zijn aan vervanging toe en een bijdrage hieraan is natuurlijk zeer welkom.

Dus ben je of ken je een Rabobank lid? dan vragen wij om 1 of als dat kan 2 van je stemmen voor ons doel. Zodat wij maar ook alle deelnemers aan het toernooi komend voorjaar kunnen genieten van de nieuwe netten.

Stemmen kan volgens de volgende link: https://www.mijnbankenik.nl/lvcm/clubkascampagne